18 травня 100-річний ювілей відзначила Марія Іванівна Клименко, уродженка с. Степне Шосткинського району Сумської області. У 8-річному віці вона застала голодомор. Закінчила 7 класів середньої школи. Жінка є учасником Другої світової війни. З 27.12.1974 року по 01.11.1985 року працювала в Ямпільській центральній районній лікарні на посадах санітарки та працівника кухні. Маорія Іванівна має 6 онуків, 8 правнуків, 2 праправнуків. Зараз ювілярка проживає з онукою,
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441543773_982964123411500_1387644010588096778_n-768x1024.jpg)
Зі словами щирих привітань, побажань міцного здоров’я, злагоди та миру до ювілярки завітала начальник управління соціального захисту населення Шосткинської районної державної адміністрації Юлія БЕЖЕВЕЦЬ.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/436367874_982964210078158_8281250360200069708_n-768x1024.jpg)
Передала теплі слова вітання ювілярці від голови Сумської обласної військової адміністрації генерал-лейтенанта Володимира АРТЮХА, тимчасово виконуючого обов’язки голови Шосткинської районної військової адміністрації Оксани ТАРАСЮК та Департаменту з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації. З побажаннями здоров’я і перемоги вручила Почесну грамоту, квіти, подарунки.
Сто років для всесвіту – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Ці люди – очевидці багатьох історичних подій минулих століть, носії традицій, глибокої життєвої мудрості.
–
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.