В Україні набрав чинності новий закон, який оновлює класифікацію населених пунктів та встановлює порядок їх утворення та ліквідації, перейменування, а також зміни статусу.
Смт, у якому понад 5 тис. жителів, буде називатися «поселенням», де менше – селищем.
До слова, населення селища Вороніж Шосткинської територіальної громади згідно Вікіпедії, станом на 01.01.2018 року налічує 6965 чоловік. На підставі нового Закону Вороніж тепер набуває статусу “поселення”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.