Церцис – незвичайної краси дерево, яке приваблює до себе погляди. Здавалось, що це звичайний цвіт якого-небудь звичного для нашого регіону дерева, але придивіться – жодного листочка поміж квіток! Також це дерево має назву Іудове дерево. Першими до Європи церцис привезли французи і називали його “Дерево з Іудеї”, розповідають на станції юних натуралістів
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/282107146_521931092791570_1473604380523039721_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/282135997_521931129458233_5252615321173564403_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.