102, Події

Співробітники поліції Шостки розшукали двох пенсіонерок, які заблукали у лісі

Кілька годин тривав розшук двох літніх жительок Шостки, які пішли у ліс за грибами і заблукали. І хоча їх пошук ускладнювався настанням темряви та несприятливими погодними умовами, поліцейським вдалося знайти пенсіонерок та допомогти їм повернутися додому. Подія сталася вчора, 24 вересня.

Близько 18-ї години в поліцію зателефонувала одна з жінок, які загубилися у лісі. Остання прохала про допомогу. За словами 83-річної жительки Шостки, вони з напарницею, якій 65 років, знаходяться в лісі між селами Крупець та Івот, проте дорогу до населених пунктів знайти самостійно не можуть.

Співробітники поліції Шостки одразу розгорнули пошукову операцію, яка тривала кілька годин: правоохоронці, підтримуючи постійний телефонний зв’язок з жінкою, їздили лісними дорогами з увімкненою сиреною та проблисковими маячками, щоб заблукалі змогла їх почути та побачити.

Вжиті заходи дали свій позитивний результат – мокрі та стомленні шанувальниці тихого полювання вийшли таки до поліцейських. Їх запросили до службового автомобіля і відвезли додому.

Аби подібних ситуацій траплялось якомога менше, поліцейські надають громадян кілька порад:

– ніколи не йдіть до лісу наодинці;

– перед тим, як вирушити на тихе полювання, подбайте про повний заряд мобільного телефону;

– віддайте перевагу яскравим кольорам одягу;

– йдучи до лісу, прихопіть з собою воду та легкий перекус;

– неодмінно сповістіть рідних чи знайомих, куди йдете та коли плануєте повернутись;

– якщо ви таки загубились, не тягніть до настання темряви, намагаючись знайти дорогу додому самостійно. Якщо це не вдається — телефонуйте на 101 чи 102. Фахівці вам допоможуть. І чим більше інформації ви їм надасте, тим швидше вас знайдуть, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

  1. Вячеслав Киричок

    Цікаве повідомлення.

Коментувати