Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький.
Це Микола Дубонос із Глухова, Ян Косяк та Рустем Рємєтов з Охтирки, Олександр Нестеренко із Кролевця, Євгеній Горунов із Сум, Богдан Зікратий із Конотопу, Валентин Ситник із Ромен.
– У новому році вони будуть вже з близькими і на рідній землі. Усього сьогодні до України вдалося повернути 140 полонених, із них вісім жінок. Дякую вам, наші захисники і захисниці, за витримку та вірність Україні! Сподіваюся в наступному, 2023 році, нарешті вдасться повернути з ворожого полону всіх наших військових і цивільних! Дякую усім причетним, які безперервно працюють, аби повернути наших людей додому, – зазначив Дмитро Живицький.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221231_215911_968-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221231_215911_935-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/12/IMG_20221231_215911_646-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.