Вчора, 12 лютого, в місті Конотоп пройшли обласні змагання з греко-римської боротьби серед юнаків молодшої вікової групи 2009-2014 років народження, присвячені видатним борцям м. Конотоп. За медалі боролися 150 юних спортсменів з міста Суми, Путивль, Буринь, Шостка та Конотоп.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273812043_1158315231240089_8914054619156734803_n-1024x682.jpg)
Шосткинська команда була представлена спортсменами ліцею-інтернату спортивного профілю, “ШКІД” та “Барса”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273661601_1158314781240134_8081799007510995555_n-1024x682.jpg)
Призерами змагань стали: Маєвський Максим у ваговій категорії – до 29 кг (2013-2014р.н), Прокопенко Арсеній у ваговій категорії до 42 кг (2011-2012 р.н.). Хлопці вибороли треті місця.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/02/273654648_1158316787906600_7002616491623012898_n-1024x682.jpg)
Трененри спортсменів – Якименко О. М та Дегтяренко В.М.
– Наша команда дуже вдячна за підтримку в організації поїздки на ці змагання депутату Сумської обласної ради – Пилипейко Володимиру Юрійовичу, написав у Фейсбук Олександр Якименко.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.