С 28 січня по 1 лютого на спортивної базі Західного Реабілітаційного Центру с. Яворів Львівської області пройшов етап Кубку України з лижних гонок. У змаганнях взяли участь шосткинці та вихованці відділення лижних гонок КДЮСШ “Барса” – Романчеко Дмитро, Руденко Олександр, Борисенко Юліана, Павленко Марія, які здобули вісім нагород.
В категорії чоловіків, Дмитро завоював два золота та бронзу, Олександр – золото. Серед жінок Юліана – золото та срібло, Марія – срібло та бронзу.
Крім цього, Дмитро, Олександр та Юліана виконали норматив майстра спорту України.
– Вітаємо спортсменів та тренерів Казановського Дмитра, Шиман Дар’ю, Бушмельову Оксану та Лагуту Світлана з успішним виступом, – повідомляє КДЮСШ “Барса”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/326543170_922896245546079_3427410294973882607_n.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/328139675_5927829413946196_5445127965723443146_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/328271417_730690182106590_5112393282760095161_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/328353269_6023978964289565_5467639781055899728_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/328687385_1616478498799133_605744455258667185_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/02/328987796_741090153894501_2535754336583104878_n-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.