23 грудня 2021 року в Броварах відбулись змагання з легкої атлетики в яких взяли участь спортсмени із Києва, Київської області та Шостки, повідомляє КДЮСШ м. Шостка.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/269849090_1835046116685106_4243874227915285357_n-1024x768.jpg)
Легкоатлети змагались у триборстві (біг 60м, стрибок у довжину та метання набивного м’яча).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/269964723_1835046436685074_5451080573744230704_n-1024x768.jpg)
Спортсмени КДЮСШ «Барса» м. Шостка вибороли 9 медалей: 4 золотих (Вікторія Кутир- І місце, Світлана Писоцька – І місце, Роман Казмірук – І місце Дарья Гмирко – І місце) та 5 срібних (Ольга Родітелєва – ІІ місце, Даніл Ільєнко- ІІ місце, Єгор Пирогов – ІІ місце, Артем Дабика – ІІ місце, Марія Терех – ІІ місце).
Тренер спортсменів – Інна Терех.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/269957073_1835046550018396_3860295571346211413_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.