Закінчилися Всесвітні змагання серед вікових груп зі стрибків на батуті, які пройшли з 25 по 28 листопада 2021 року у м. Баку (Азербайджан). Збірна України, до якої увійшли і пятеро спортсменів з Шостки, взяла участь у змаганнях в індивідуальних та синхронних стрибках на батуті, стрибках на акробатичній доріжці та подвійному міні-батуті.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/264182833_1821897297999988_8237777723631266963_n-1024x768.jpg)
Вихованець КДЮСШ м. Шостка Євгеній Тарасенко у фіналі виборов п’яте місце. Діана Денисова та Орина Єлецька 9 та 10 місця, Артем Великоконь посів 17 місце, Софія Бучинська стала 31-шою.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/264678516_1821897337999984_6274106125268528140_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.