З 31 травня по 05 червня 2021 року у м. Бердянськ, Запорізької області відбувся Чемпіонат України з боксу серед учнів 2007-2008 р.н. У змаганнях прийняли участь 155 боксерів з 20 регіонів України та м. Києва. Сумську область представила збірна команда, у склад якої ввійшли боксери КДЮСШ «Барса» м. Шостки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/06/197660887_1686935388162847_6597578830969583317_n-1-1024x768.jpg)
Спортсмени з Шостки привезли додому ряд нагород: Фисенко Микола та Ричков Арсеній стали володарями ІІ місця, а Коломойченко Ельяр зайняв почесну третю сходинку на Чемпіонаті.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/06/197381160_1686935368162849_3174497245635175039_n-1-768x1024.jpg)
Тренер юних спортсменів – Євген Хрестіков.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/06/198819007_1686935408162845_6100647399401459810_n-1-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.