17-19 березня 2023 року в Літині відбувся чемпіонат України з хокею на траві в приміщенні серед юнаків 2007-2008 р.н., в якому взяли участь 6 команд. За підсумками змагань команда Шосткинської КДЮСШ «Барса» посіла четверте місце. Тренери спортсменів – В’ячеслав Махотков, Ігор Яковенко.
Про це повідлмляють на сторінці спортивного закладу у Фейсбук.
Чемпіонами змагань стали спортсмени з м. Калинівка, на ІІ щаблі – спортсмени з м. Вінниця, бронза у – хекеїстів з Житомирської обл.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/03/337177813_205102438798129_8073603798313044529_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.