У період з 16-19 листопада у Бірмінгемі (Англія) відбувся перший Чемпіонат Світу серед юніорів та ХХХ Всесвітні змагання серед вікових груп. У них прийняли участь 44 країни світу.
Вихованці КДЮСШ «Барса» у складі збірної команди України зі стрибків на батуті представляли одну з дисциплін цього виду спорту – стрибки на акробатичній доріжці.
Чемпіонат світу серед юніорів увійшов в історію, як перший Чемпіонат світу зі стрибків на батуті, де наша юніорська збірна команда України (стрибки на акробатичній доріжці) показала високий результат. Про це повідомляє КДЮСШ “Барса”.
У підсумку VII місце виборов Денис Мінайлов, ІХ місце – Євгеній Тарасенко, ІХ місце – Євгенія Жгута. В особистому заліку Всесвітніх змагань (вікова група 15-16 років) за крок до медалі зупинився Денис Мінайлов, де посів IV місце.
У Євгенія Тарасенка VII місце, Михайла Ковбаси – 27 місце. У віковій групі 13-14 років Орина Єлецька посіла 21 місце, Олександр Овсюк – 16 місце. Тетяна Плавко була фіналісткою Всесвітніх змагань( вікова група 11-12 років), показала високий результат та посіла VI місце.
На передодні юніорських змагань стартував дорослий Чемпіонат світу, де в командному заліку наша жіноча команда посіла 9 місце до складу, якої входила вихованка “Барси” Софія Бучинська. Хочемо зазначити, що ця світова першість була відбірковою на Всесвітні ігри, які відбудуться в Китаї 2025 року.
Спортсмени показали гідний результат зі стрибків на акробатичній доріжці на змаганнях та вибороли дві ліцензії.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403722610_921470739558366_2020328169560689665_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403730401_921470909558349_5639387344766035887_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403732763_921470729558367_7981911361137194675_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403732882_921470736225033_6312137215327852696_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403735144_921470732891700_6996305716315354283_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403735337_921470726225034_2879420652452975304_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403742382_921470746225032_1765967125067545216_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403824185_921470749558365_3096736046811654237_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/11/403866494_921470742891699_7823569261818694655_n-1-768x1024.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.