З 9-10 травня в Сумах відбулась відкрита першість з волейболу пам’яті тренера-викладача В’ячеслава Олейнікова серед юнаків 2004 та 2008 років народження. Про це повідомляє КДЮСШ “Барса”.
Зазначається, що у змаганнях взяли участь команди з Сум та Шостки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/345636046_568158668756080_8101022115400580563_n-1024x576.jpg)
За підсумками серед молодших юнаків І місце виборола команда ДЮСШ №2 м. Суми, ІІ місце у команди ДЮСШ “Авангард” м. Суми, ІІІ місце у команди КДЮСШ “Барса” м. Шостка, IV місце – друга команда ДЮСШ №2 м. Суми.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/345631775_777932123853804_6605937468036831923_n.jpg)
Серед старших юнаків шосткинці стали четвертими. Високий рівень гри показали Ярослав Гудімов, Даниїл Денисенко, Олександр Нейман та Анастасія Іпатко, яка брала участь у змаганнях в складі шосткинської команди.
Кращим нападником турніру став шосткинець Іван Кіслощаєв.
Тренер – Павло Попелуха.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/345639275_510234807850259_2483078319379598456_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/346664203_188206057466470_7820623465920582546_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/345645854_813199710234128_1290553433204206532_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.