У суботу 4 грудня в м. Путивль пройшла відкрита першість Сумської області з греко-римської боротьби серед юнаків 2005-2014 року народженя, присв’ячена пам’яті заслуженого тренера України Янка М.І. У турнірі взяли участь 270 юних спортсменів з різних куточків України: Путивлю, Сум, Конотопу, Шостки, Бурині, Хоролу та Миронівки (з Полтавщини) і міста Києва. Про це на сторінці у Фейсбук повідомляє Александр Якименко тренер ДГСО “Шкід”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/12/263279071_1118008788604067_774767047559629170_n-1-1024x461.jpg)
Взяли участь у змаганнях і борці Шосткинського ліцея-інтернату спортивного профіля та ШКІД. Боротьба за нагороди була дуже запеклою, але нашим юним спортсменам вдалося завоювати призові місця. Третє місце посів Ільєнко Назар у ваговій категоріі до 47 кг. ( 2011-2012 р.н.) та Тишковець Дмитро у ваговій категоріі до 71 кг.( 2005-2006 р.н.). Тренер хлопців – Якименко О.М. і Дегтяренко В.М.
Всі учасники отримали подарунки, а призери та переможці – дипломи та медалі.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.