У результаті ДТП, що сталося сьогодні вночі по вулиці Бульварній у Шостці, водій скутера помер на місці. Як попередньо встановили співробітники поліції, 33-річний водій мототранспорту скоїв наїзд на дерево. В результаті чого отримав смертельні тілесні ушкодження. За попередніми даними, керманич двоколісного перебував із ознаками алкогольного сп’яніння, повідомляє Поліція Сумської області.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279151372_322059530039299_6596321815611495634_n-1024x768.jpg)
У поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами» Кримінального кодексу України, в рамках якого правоохоронці з’ясовують причини та обставини дорожньо-транспортної пригоди.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.