Ні війна, ані звичні для всіх забобони не можуть спинити справжнього кохання – сьогодні фахівці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) зареєстрували 51 щасливу сім’ю. Про це повідомляє Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м. Суми/
На Сумщині укладено 9 шлюбів, на Чернігівщині сказали один одному «Так» 17 пар закоханих, а на Полтавщині одружилися 25 пар молодят.
– Створення нових родин в такий нелегкий для країни час свідчить про незламну жагу до життя всієї української нації, адже попри всі випробування ми кохаємо і будуємо плани на майбутнє», – зазначила очільниця управління.
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/279969185_364619632369768_7573452482065433048_n.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280111978_364619699036428_6013291492404421070_n.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i1.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280228042_364619582369773_3142758448971751637_n.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i0.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280635401_364619539036444_6067226128682240673_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280705333_364619669036431_7181181180137394023_n.jpg?ssl=1&resize=720%2C720)
![](https://i2.wp.com/shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/280840529_364619452369786_2391300756540171605_n.jpg?ssl=1&resize=640%2C640)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.