Ситуація на багатьох дорогах, прилеглих до нашої громади, значно ускладнилась і стала небезпечною, про це повідомив Микола Нога.
– Категорично не рекомендовані переміщення жителів у напрямках Сум через Путивль та у напрямку Полтави через Конотоп. Так, днями родина з нашого міста вирушила до Сум на власному транспортному засобі і була захоплена у полон російськими загарбниками (де і перебуває на даний час). Закликаю всіх не наражати себе та близьких на небезпеку! Ці дні не їхати в означених напрямках! При покращенні ситуації буде оприлюднена відповідна інформація, – написав Микола Нога.
Головне фото – ілюстративне
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.