Новини, Освіта, Суспільство

Семеро дітей шосткинських військовослужбовців перебувають на відпочинку у Бельгії

Навчальні заклади Шосткинської громади продовжують готуватись до зими та до нового навчального року. Також триває процедура закупівлі паливної деревини. Про це  на апаратній нараді повідомила заступниця начальника управління освіти Любов Волошко.

Власними силами відремотували систему водопостачання в одному із закладів загально-середньої освіти і розпочали роботу з заміру опору ізоляції в закладах дошкільної освіти.

Любов Волошко проінформувала, що вже семеро дітей наших військовослужбовців перебувають на відпочинку у Бельгії:

Ця поїздка має більш спортивне спрямування. Діти відвідують стадіони, спортивні майданчики, виставки спортінвентаря, музеї і спілкуються з відомими спортсменами Бельгії.

Крім того, діти знайомляться з побутом іншої країни і влаштовують пікніки на природі.

В ході проведення апаратної наради міський голова Микола Нога нагадав, що автобус, замовлений управлінням освіти, має курсувати щоденно для поїздок дітей громади на активний та розвиваючий відпочинок з організованним харчуванням.

Заступниця начальника управління освіти повідомила, що створений графік відпочинку дітей з харчуванням. За дорученням очільника міста на цьому тижні оголошено конкурс на кращий стан укриття в закладах освіти.

Коментувати