21 серпня на території Собичівського старостинського округу відбудеться фестиваль вареників. Весело провести час та пригоститися традиційною українською стравою запрошують усіх бажаючих.
Початок фестивалю о 15.00 в центральному парку села. Організатори запрошують майстрів кулінарної справи показати майстер-клас з приготування вареників. Зареєструватися для участі та отримати додаткову інформацію можна у старости села Світлани Андрущенко за тел. 0678387464.
Крім майстер-класів у програмі заходу чемпіонат з поїдання вареників, спортивні змагання, концертна програма. Крім цього, працюватимуть торгові ряди та батути для малечі. Завершиться фестиваль запальною вечіркою.
Головне кредо фестивалю: “Хай кожен живе, як вареник у сметані”.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2021/07/214532794_557825218577976_828261717108743244_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.