В Україні розпочався традиційний сезон кавунів і динь. Тож, наприкінці серпня ймовірність натрапити на плоди з величезним вмістом нітратів – мінімальна.
Головне – купувати в офіційно відведених для цього місцях. Знімальна група ТРК “Акцент” побувала на Шосткинському ринку та дізналася, чи безпечно вживати баштанні, які тут продають.
Детальніше – у сюжеті.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.