Сьогодні, 28 січня, відбулося засідання виконавчого комітету Шосткинської міської ради. Після жвавого обговорення було прийнято рішення збільшити з 1 лютого тариф на водопостачання у Шостці на 20 %. Отже з лютого місяця вода для шосткинців коштуватиме 33,12 грн за м.куб. (раніше – 27,60 грн.) Подробиці засідання дивіться незабаром у сюжеті ТРК “Акцент”
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/01/platizhka-voda-1.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.