За даними моніторингових досліджень, проведених фахівцями міського районного відділу ДУ «Сумській ОЦКПХ МОЗ», станом на 13.00 28.03.2022 рівні зовнішнього гамма – випромінювання по нашому місту становлять 0,10 – 0,13 мкЗв/год, що не перевищує значень природного радіаційного фону, характерного для території Сумської області (0,20 мкЗв/год).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/277174755_1555553168174200_6904506248065893912_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.