28 березня о 17:52 до Служби порятунку надійшло повідомлення про загоряння сухої рослинності в одному з селищ громади. На виклик було направлено відділення 31-го державного пожежно-рятувального поста. На момент прибуття вогнеборців, полум’ям було охоплелено 2 га залишків сухої трави. Існувала загроза поширення вогню на 3 господарчі споруди. О 18:12 пожежу вдалося ліквідувати, а о 18:25 за допомогою первинних засобів пожежогасіння, загоряння ліквідували. За попередніми даними, причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/277242916_341221874706837_5245148165356154220_n-1024x768.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/03/277223497_341221878040170_2821076223115029950_n.jpg)
Шановні громадяни, рятувальники закликають вас не поворкувати виникнення пожеж на відкритих територіях, адже це вкрай не безпечно! Бережіть себе, своє життя та довкілля!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.