Вчора,11 квітня, о 9:52 до Служби порятунку «101» надійшла інформація про загоряння балкону на третьому поверсі в багатоквартирному житловому будинку у м. Шостка. На місце виклику прибув черговий караул 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-12_08-30-39-1024x768.jpg)
На момент прибуття підрозділу ДСНС горіло облицювання балкону та домашні речі. Через сильне задимлення рятувальники працювали у захисних апаратах. Існувала загроза поширення вогню на квартиру. О 10:03 пожежу локалізували, о 10:10 пожежу ліквідували.
Всього на гасіння залучалося 10 чоловік особового складу та 3 одиниці спеціальної техніки ДСНС України.
За попередніми даними, припустима причина пожежі – необережність під час паління.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.