Сьогодні, 4 червня, ворог здійснив обстріл Хотінської громади. Попередньо, поранення отримали 2 людини (дівчина 17 років та чоловік 50 років). Постраждалим надається необхідна допомога, повідомляє Сумська ОВА.
Внаслідок обстрілу зруйновано 2 приватних будинки, один із яких загорівся. На місці працюють всі необхідні служби. Наслідки ворожої атаки уточнюються.
Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги. Бережіть себе та рідних, користуйтеся можливостями евакуації, – ідеться в повідомленні обласної військової адміністрації.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/сумська-обл.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.