Війна РФ проти України, Новини, Офіційно

російські війська продовжують обстрілювати прикордоння Сумщини. Чи можливий наступ?

Сили оборони готуються до різних варіантів розвитку подій, але станом на зараз не спостерігається критичних накопичень сил та засобів рф для ведення повномасштабного наступу . На прикордонні Сумщини кардинальних змін в обстановці не зафіксовано, – повідомляє ОТУ “Сіверськ”.

Попри це російські війська були вздовж кордону та продовжують перебувати.

За даними ОТУ, російські війська продовжують обстрілювати прикордоння Сумської області та застосовують весь арсенал озброєння: від мінометів різних калібрів до керованих авіаційних бомб, балістичних та крилатих ракет. Також армійці рф продовжують застосовувати диверсійно-розвідувальні групи, проте Сили Оборони їх своєчасно виявляють та дають відсіч, останні спроби були безуспішні для противника.

Не потрібно забувати, що в країні війна, а ворог підступний. Він часто використовує ІПСО та пропаганду для паніки та страху. Довіряйте тільки офіційним та перевіреним джерелам й вірте в ЗСУ”.

Крім цього, 25 квітня відбулась Рада оборони Сумської області, де розглядали питання нового наступу з боку росії.

Керівництво ЗСУ, яке дислокується на Сумщині та спеціальні підрозділи також відзначили, що сил і засобів, які б могли забезпечити наступ на Сумському напрямку, у російських військових немає, – повідомляє ОВА.

Коментувати