Війна РФ проти України, Події, СБУ

Російський окупант розповів СБУ, як власноруч розстрілював цивільних на Сумщині (+відео)

Російський 21-річний окупант розповів під час допиту, як власноруч розстрілював мирне населення України. Це одне з перших зізнань ворожих загарбників, яке вдалося отримати під час тривалої та кропіткої роботи української спецслужби, пише пресслужба СБУ.

На відео – 21-річний командир відділення Вадим. Він пішов на війну, щоб «матеріально підтримати свою матір». Утім бойові дії тривали для нього недовго: перетин кордону, просування на Сумщину, а потім – супровід колони з пораненими до рф.

Дорогою їх розбили українські захисники, тож цей «герой» з колегами «віджали» 2 легкові автомобілі у звичайних українців. Ворожий загарбник впритул випустив чергу в цивільного, який мав нещастя потрапити на очі окупантам. Єдиною провиною українця було те, що розмовляв у цей час по телефону. «Мне приказали выстрелить – я выстрелил в него одну очередь. Он упал, а мы поехали дальше», – цинічно розповідає Вадим, будучи у полоні.

Як повідомляє Служба безпеки України він не «сховається» за виконанням наказу. Такі дії підпадають під ст. 438 Кримінального кодексу України – порушення законів та звичаїв війни. І покарання за такий злочин – до 15 років позбавлення волі. Тож його матері найближчим часом доведеться шукати інші статті доходу. Тому що її «годувальник» відповідатиме за злочини перед українським народом.

Коментувати