Шосткинщина знову у жалобі. Сьогодні проводжали в останню путь ще одного нашого земляка, захисника України Артеменка Юрія Юрійовича. Він народився 13 березня 1974 року у місті Шостка. Був єдиною дитиною в сім’ї.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437377003_122120628206255962_7589248216908887526_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437549880_122120627828255962_6142819094534305021_n-1024x688.jpg)
Юрій Артеменко навчався у загальноосвітній школі № 11, потім – у ЗОШ № 5. За словами рідних, з дитинства хлопчик ріс активним, жвавим, товариським. Юра відвідував хореографічний ансамбль танцю «Сюрприз», грав на гітарі, любив співати. Мав багато друзів, всі його любили.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437547277_122120628062255962_128487797115707280_n-1-1024x688.jpg)
Після отримання неповної середньої освіти юнак вступив до Шосткинського технікуму за спеціальністю «технік-технолог». Армійську строкову службу проходив у складі Нацгвардії України, у місті Харків.
Після повернення до рідного міста Юрій почав працювати в ПАТ «Укртелеком» і залишився вірним своєму підприємству протягом всього життя. Пройшов трудовий шлях від електромонтера до інженера.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438087182_122120627804255962_2367692030913498821_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438092109_122120627852255962_100241205509405678_n-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438096501_122120627780255962_150336342738072266_n-1-1024x688.jpg)
У 1996 році чоловік одружився з коханою дівчиною Ольгою, згодом у подружжя народилася донечка Яна. Юрій завжди був турботливим сином, чоловіком і батьком . Намагався дати родині все найкраще, невтомно працював по господарству та на присадибній ділянці. У вільний від роботи та справ час захоплювався рибалкою.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437564997_122120627840255962_3086314635981842469_n-2-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438094115_122120628314255962_1948928800278569845_n-2.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438088227_122120628158255962_8453453664715580976_n-4-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438089543_122120628092255962_1024270951743322586_n-4-1024x688.jpg)
Разом з донькою грав у аматорському театрі ЗОШ №11. Мріяв дочекатися внуків, після Перемоги разом з родиною з’їздити на відпочинок… але не судилося. Повномасштабне російське вторгнення зруйнувало життя ще однієї шосткинської родини.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438128621_122120628128255962_3238572304599784982_n-1-1024x688.jpg)
Юрій Юрійович був призваний на захист України 4 травня 2023 року. На фронті виконував обов’язки навідника мотопіхотної роти, воював на території Волноваського району Донецької області. Під час спілкування з родиною чоловік намагався їх заспокоїти і любив повторювати: «Не переживайте! Все буде добре!».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437737445_122120628242255962_7621169040288647663_n-1024x688.jpg)
В останній раз рідні спілкувалися з ним 15 лютого цього року. Через два дні солдат Артеменко Юрій Юрійович отримав тяжке комплексне поранення, несумісне з життям. Загинув, захищаючи рідну Батьківщину та кожного українця.
Низько схиляємось у скорботі та пошані перед пам’яттю нашого земляка.Вічна слава Герою, нашому захиснику!
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437653225_122120628386255962_6767468997074550514_n-1-1024x688.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437575329_122120628434255962_6949113383693142016_n-2-1024x688.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.