Це було вчора пообіді, на Миропільському напрямку, – підтвердив Дмитро Лантушенко, пресс-аташе 117-ї ТРО ЗСУ. Про це повідомив телеграм-канал “Кордон-медіа”.
“Пообіді була одна спроба заходу, але Сили оборони дали відсіч. За нашою інформацією, були втрати ворога, і вони відійшли за державний кордон України”, – Лантушенко.
Загалом за останній тиждень таких спроб заходу російських ДРГ на сумському кордоні було три. І всі вони закінчилися невдало для ворога.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.