Звернення до мешкаців Шосткинської територіальної громади з проханням допомогти розміщено на офіційній сторінці Ковтунівського старостинського округу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437898841_745507051032272_4759036016849372876_n-копия.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/437773194_745507111032266_6420281493316748020_n.jpg)
Як повідомлялось вчора, в селі Богданка, в родині Наталії Голінко сталася трагедія. Вчора о 4 год.ранку вщент згорів житловий будинок . Загоряння почалося з веранди, тому родині довелось вистрибувати через вікна в одязі, в якому спали. Врятувати не вдалося нічого. Речі, документи, орг. техніка, телефони-все поглинув вогонь за 30 хвилин. В сім’ї двоє неповнолітніх дітей, тому родина звертається з проханням про допомогу.
Номер карти Приватбанку: 5168745162660416
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.