17-19 квітня поточного року у місті Кропивницькому Українським державним центром позашкільної освіти у змішаному форматі був проведений Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/439864429_2160609534297829_7088041850065957194_n.jpg)
Тема цьогорічного фестивалю «Земля для нас та для нащадків. Відповідальне споживання заради сталого розвитку».
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438174703_2160609550964494_4212555171912444030_n-1024x716.jpg)
Шосткинську станцію юних техніків на Фестивалі представляли Катя Бойко та Карина Павлюк, – повідомляють на сторінці станції в Фейсбуці.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/438696600_2160609554297827_6888967795059634272_n-1024x576.jpg)
Роботи талановитих дівчат визнані кращими, експонуються на виставці «Декоративно – прикладне мистецтво». Їх викладачки Ганна Бабак та Світлана Руцька можуть пишатися своїми ученицями.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.