Вихованець гуртка “Моделювання з підручних матеріалів” КПНЗ “Станції юних техніків” Шосткинської міської ради Балицький Олексій взяв участь у Проєкті Україна Майбутнього, повідомляють у КПНЗ “Станція юних техніків” Шосткинської міської ради
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/286166621_1359445514566477_7796337995971884629_n-768x1024.jpg)
Його робота “Потяг Перемоги”, яка є символом боротьби, перемоги і любові до своєї країни, увійшла у ТОП-5 кращих робіт проєкту. Чемпіон “Ліги Сміху” Влад Куран зазнав, що ця робота є символічною, бо Україна, наче потяг мчить до своєї Перемоги.
Від Влада Курана та Нафтогазу Олексій отримав цінний подарунок. Дякуємо організаторам Проєкту Україна Майбутнього за такий чудовий проєкт і за подарунки.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/286422959_1359443967899965_5246312902463916892_n-768x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/286375439_1359444021233293_4223942859047664391_n-768x1024.jpg)
Ми обов’язково переможемо! Все буде Україна!
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.