За даними моніторингових досліджень, проведених фахівцями Шосткинського районного відділу ДУ «Сумській ОЦКПХ МОЗ», 19.05.2022 рівень зовнішнього гамма – випромінювання по м.Шостка становить 0,12-0,13 мкЗв/год, що не перевищує значень природного радіаційного фону, характерного для території Сумської області (0,20 мкЗв/год), повідомили у ДУ “Сумський ОЦКПХ МОЗ” Шосткинський районний відділ
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/05/283095305_1591737827889067_7072434639114070897_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.