Втрата, Події, Суспільство

Пішов з життя виконавчий директор шосткинського фармацевтичного підприємства ТОВ “ФАРМХІМ, Володимир Кисельов

Прийшла сумна звістка – пішов у засвіти Володимир Кисельов, виконавчий директор шосткинського фармацевтичного підприємства ТОВ “ФАРМХІМ”, якому він віддав 23 роки життя, повідомляє на своїй сторінці Larysa Yakubenko, представниця Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

А до цього Володимир Едуардович був начальник одного з цехів Шосткинського заводу хімічних реактивів, а також керівником декількох інших хімічних підприємств.

Він все життя віддав хімічній промисловості міста. Був досвідченим практиком. Вболівав за завод та людей, які там працюють. Тримав руку на пульсі промислового підприємства, хоча власний пульс часто бився з перебоями.

Пані Лариса згадує, що познайомилися вони з Володимиром Кисельовим у 2013, коли вона прийшла працювати на “ФАРМХІМ”.

Знаючи, що я нещодавно втратила чоловіка, він намагався дуже делікатно опікувати мене. Допомагав порадами щодо діяльності заводу, продукції, технологічного процесу – бо для створення брендбуку, сайту, рекламної продукції мені ж треба було розібратися у всіх аспектах та нюансах.

Володимир Едуардович дуже пишався своєю родиною – дружиною, доньками, онуками. Був неймовірно турботливим чоловіком, батьком, дідусем.

В його кабінеті було декілька картин, вишитих донькою, які він з гордістю всім показував. Любив новорічні свята, коли під ялинкою всіх очікували подарунки. І сам любив вибирати подарунки для родини, – пише Лариса Якубенко.

Коментувати