Втрата

Пішла з життя директорка Шосткинської спеціалізованої школи №1 Антоніна Кобилякова

Трагічну звістку повідомив сьогодні, 12 вересня, міський голова Микола Нога:

Завершився життєвий шлях директора 1 школи Кобилякової Антоніни Георгіївни. Заслуженого вчителя України!

Педагогічний, батьківський і учнівський колективи Шосткинської спеціалізованої школи №1 глибоко сумують і співчувають рідним і близьким.

Великим болем огортає серце від страшної звістки. Наш колектив навіки покинула, пішовши у засвіти, шановна директорка – Антоніна Георгіївна Кобилякова. Велична людина, мудрий керівник, щирий друг і наставник. Бракує слів.. Душа болить… .– зазначають у Шосткинській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №1.

Антоніна Георгіївна народилася 6 лютого 1947 року в селі Степне, Сумської області в сім’ї службовця. 1953 року вступила до першого класу Степнівської середньої школи, яку закінчила в 1964 році. Того ж року розпочала свою трудову діяльність із посади вожатої Антонівської школи Ямпільського району.

З 1965 року – студентка філологічного факультету Сумського державного педагогічного інституту імені А.С.Макаренка, який закінчила в 1970 року. Відтоді працювала на посаді організатора позакласної роботи в Дніпропетровській області.

У 1971 році вийшла заміж і переїхала в місто Шостка. Цього ж року була прийнята вчителем української мови та літератури в середню загальноосвітню школу №1. Протягом трудової діяльності Антоніна Георгіївна перебувала на посадах учителя, педагога-організатора, заступника з навчально-виховної роботи.

З 1983 року – незмінний директор Шосткинської середньої загальноосвітньої школи №1.

«Керівник з Божою іскрою» – так говорять про неї колеги, батьки, учні. Кожного, хто знав Антоніну Георгіївну, вражала її наполегливість і невтомність у роботі, її мудрість, сила духу, уміння відстоювати власну думку, прагнення до нових висот. Завжди сучасна та креативна у підходах до життя, роботи, розв’язання управлінських завдань. Її надзвичайно висока працездатність і громадська активність є взірцем для наслідування.

Тричі депутат Шосткинської міської ради, завжди опікувалася освітянськими питаннями, переймалася розвитком Шосткинської громади. Творчий неспокій спонукав Антоніну Георгіївну брати участь у різноманітних фахових конкурсах. Вона завжди була мотиватором для педагогічних працівників школи №1.

Як високий професіонал і прихильник інновацій Кобилякова Антоніна Георгіївна завжди проявляла ініціативу й підтримувала сміливі ідеї педагогічних працівників щодо розбудови навчального закладу та освіти громади.

Вона вміло спрямовувала педагогічний колектив школи на плідну роботу, в якій велика увага приділялася розвитку особистості дитини. Під її керівництвом освітній заклад ставав переможцем багатьох конкурсів всеукраїнського, обласного та міського рівнів. Антоніна Георгіївна відіграла велику роль у створенні високого авторитету й іміджу школи. Завдяки її наполегливій праці, навчальний заклад – лідер у впровадженні інноваційних програм і технологій.

Нею створена оптимальна система управління, побудована на засадах демократизму. За вагомий внесок у розвиток національної освіти Указом Президента України їй присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник освіти України». Нагороджена численними почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Сумської облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки, міського голови, управління освіти Шосткинської міської ради. Відмінник освіти України.

Коментувати