Волонтерство, Новини, Суспільство

Після нещодавнього удару по центру Шостки волонтери “Проліски” надали допомогу 17-ти постраждалим

Кілька днів тому ворог завдав удару по центральній частині міста Шостка. Внаслідок влучання дронів у житловий чотириповерховий будинок поранення отримали молода жінка та дитина. Також пошкоджень зазнали квартири у двох багатоповерхових будинках.

Команда Гуманітарна місія “Проліска” оперативно прибула на місце події для надання допомоги постраждалим. Підтримку отримали 17 постраждалих. Домогосподарствам надали набори для екстреного ремонту.

Фахівець у сфері захисту провів консультацію для родин щодо механізмів отримання компенсації за пошкоджене майно. Така підтримка допомагає людям швидше зорієнтуватися в необхідних процедурах і розпочати процес відновлення житла.

“П’ятеро постраждалих отримали техніки самозаспокоєння та емоційної стабілізації від психолога нашої команди”, – пишуть у Фейсбуці волонтери Проліска – Конотоп.

UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні.

Коментувати