102, Новини, Події

Підрозділ Управління поліції охорони Шостки отримав новий службовий автомобіль «Renault Duster»

Як повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області, нещодавно автопарк поліції охорони поповнився п’ятьма спеціальними автомобілями, які у серпні придбало Управління поліції охорони в Сумській області.

3 вересня, за новенькими автівками марки «Рено», до Сум прибули співробітники поліції охорони з Шостки, Конотопа, Глухова, Лебедина. Ще один спеціальний автомобіль поліції залишиться «служити і захищати» в обласному центрі.

Вручити водіям ключі від службових автомашин до УПО прибув заступник начальника ГУНП області Микола Худенко.

– Приємно, що керівництво піклується про забезпечення свого підрозділу якісним службовим транспортом. Це дозволить бійцям поліції охорони краще працювати і швидше реагувати на виклики, попереджати злочини і правопорушення, – звернувся Микола Худенко до присутніх.

Начальник Управління поліції охорони в Сумській області Олег Антонюк, звертаючись до поліцейських, зазначив, що нові, обладнані всім необхідним, поліцейські автомобілі, допоможуть правоохоронцям вести боротьбу зі злочинністю, будуть працювати на території Сумської області та допоможуть у захисті майна громадян від протиправних посягань.


Коментувати