Учениця Шосткинської музичної школи №2 Курбацька Катерина завоювала І місце у Двотуровому міжнародному конкурсі мистецтв “STAR OF TALENT”(Україна-Польща-Болгарія). Про це повідомила директорка музичного закладу Наталія Ворніческу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/1368b01c-e647-4e60-984a-f744dc5419e7.jpg)
– Конкурс проводився за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. Щиро вітаємо талановиту ученицю, бажаємо подальших успіхів і перемог!, – зазначила вона.
Викладач призерки – Вирозуб Інна.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2023/05/345660364_978677089956006_6205811770296789459_n-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.