У період з 6 до 14 січня проходив I Міжнародний конкурс-фестиваль “Zürich Cristmas Fest” (Швейцарія – Україна). Участь у ньому взяли також вихованці Шосткинської ДШМ, про це повідомляє директор позашкільного закладу Юрій Лоза.
Журі високо оцінило виступи учнів Шосткинської дитячої школи мистецтв: Юлія Дорошенко виборола Гран-прі; Матвій Савченко – І місце; Анастасія Подрядчікова – І місце; фортепіанний дует Юлія Дорошенко – Матвій Савченко – І місце.
Викладач – Ірина Тарасова.
– Вітаємо наших лауреатів та їх викладача з блискучими здобутками! Бажаємо натхнення та нових перемог!, – зазначив Юрій Лоза.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/01/422329000_3630796027196418_5980123204998092839_n-1024x576.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.