За даними моніторингових досліджень, проведених фахівцями Шосткинського районного відділу ДУ «Сумській ОЦКПХ МОЗ», радіаційна ситуація у місті стабільна.Станом на 13.30 16.06.2022 рівень зовнішнього гамма – випромінювання по м.Шостка становить 0,11 мкЗв/год, що не перевищує значень природного радіаційного фону, характерного для території Сумської області (0,20 мкЗв/год).
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2022/06/288437454_1611736485889201_3426362856476431596_n.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.