Шосткинською районною військовою адміністрацією продовжується евакуація дітей з Середино-Будської громади у тісній співпраці з міською владою, старостами населених пунктів, Гуманітарною місією “Проліска”, представниками Товариства Червоного Хреста України та активними волонтерами, членами районної ради ВПО.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/441197201_973525561022023_1092341622897767576_n-1-576x1024.jpg)
Спільними зусиллями виконано частину складної місії, йдеться у дописі Шосткинська Районна Військова Адміністрація. “Висловлюємо вдячність нашим гуманітарним помічникам «Проліска», Товариству Червоного Хреста в Україні та волонтерці Владі Воробйовій за великий внесок в комплексні заходи з евакуації дітей Шосткинського району та сприянні миру. Нехай ваша справа буде завжди підтримана і високо оцінена”, – написали представники районної військової адміністрації.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/440317499_973525594355353_244075708911570821_n-1-1024x768.jpg)
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.