Сьогодні, 7 лютого, під головуванням керівника апарату Шосткинської районної державної адміністрації Світлани МАКАРЕНКО, відбулось перше засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Шосткинській районній державній адмінстрації (далі – Рада з питань ВПО). Про це повідомляє Шосткинська РВА.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/426432175_373052578775420_198187012207065686_n-1024x682.jpg)
– РАДА з питань ВПО — це консультативно-дорадчий орган, який об’єднує між собою внутрішньо переміщених осіб з проактивною громадянською позицією, відповідними досвідом і знаннями, щоб ефективніше захищати права та інтереси ВПО в районі. Така рада діє на добровільних, позапартійних і волонтерських засадах, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що діяльність Ради буде спрямована перш за все на захист прав і свобод ВПО та їх інтеграцію до громад району, які прийняли вимушених переселенців. Аналогічні ради утворюються у територіальних громадах Шосткинського району.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/02/425811067_373052602108751_6078457476373130759_n-1024x682.jpg)
До складу рад входять представники органів влади, громадських організацій та внутрішньо переміщені особи.
Під час засідання Ради учасники обрали голову, заступника голови та секретаря Ради з питань ВПО, а також на засіданні всі учасники мали можливість ознайомитися та обговорити формат подальшої роботи Ради.
– Це стане важливим кроком у вирішенні проблем внутрішньо переміщених осіб у Шосткинському районі, – повідомили в РВА.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.