Війна РФ проти України, Події, Суспільство

Прикордонники показали, як укріплюють кордон з рф на Сумщині

Голова Державної прикордонної служби України здійснив робочу поїздку в Сумську область. Він побував на українсько-російській ділянці кордону та перевірив виконання завдань прикордонними підрозділами, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Через постійні обстріли сумська ділянка не менш небезпечна, ніж інші напрямки. Попри відсутність ударного угруповання для вторгнення підрозділи армії росії щодня продовжують здійснювати обстріли прикордоння Сумщини, застосовуючи артилерію та авіацію. Однак бійці ДПСУ разом з іншими силами оборони України вживають усіх необхідних дій для посилення кордону, – вказано в повідомленні.

Прикордонники Сумського загону зробили дуже багато для того, щоб наша держава була захищеною, щоб ворог відійшов. Я дуже вдячний, що в цих складних умовах охоронці кордону продовжують боронити державу і залишилися справжніми, мужніми захисниками своєї країни, – відмітив Голова ДПСУ.

Сергій Дейнеко відзначив ефективні роботи з облаштування позицій та додав, що прикордонники чітко розуміють завдання, чітко розуміють, де і на яких ділянках необхідно застосовувати прикордонні наряди, проводять всі належні заходи з фортифікаційного укріплення кордону та обладнання місць укриття.

https://www.youtube.com/watch?v=nnhiDD1dqQk

Коментувати