Найголовнішим питанням сесійного засідання став проєкт бюджету Шосткинської міської територіальної громади на 2023 рік. Це головний фінансовий документ, за яким житиме громада наступного року.
У підсумку бюджет 2023 року було прийнято. “За” проголосували 32 народні обранці.
Крім цього, у складі депутатського корпусу Шосткинської міської ради знову відбулись зміни. Замість Андрія Осипенка, який достроково склав свої повноваження, було прийнято рішення про реєстрацію депутатом Шосткинської міської ради Катерини Фомичової.
У Шосткинській міській раді вона працюватиме в постійній депутатській комісії з питань економічної діяльності, планування бюджету, фінансів та регуляторної політики.
Детальніше – у сюжеті ТРК “Акцент”.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.