Події, Суспільство

Президент України відзначив енергетиків Шосткинщини

Президент України Володимир Зеленський нагородив енергетиків Сумщини з нагоди професійного свята. 

Я вдячний кожному колективу, кожній компанії, кожному працівнику й кожній працівниці нашої енергетичної галузі. Вдячний за вашу відмінну роботу заради України, заради нашого суспільства. І це справді подвиг – зберегти нашу енергетику в таких умовах, у такому протистоянні. Усі – від робітників до інженерів і менеджерів галузі – молодці! Дуже вас усіх ціную! І всім українцям є за що вам подякувати, – зазначив Володимир Зеленський під час привітання енергетиків.

На фото: Президент України Володимир Зеленський та електромонтер Середино-Будської дільниці філії “Шосткинський район електричних мереж” акціонерного товариства “СУМИОБЛЕНЕРГО” Антон Кравцов.  

До Дня енергетика Указом Голови держави №828/2023 “Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня енергетика” за вагомий внесок у розвиток і забезпечення діяльності енергетичного комплексу в умовах воєнного стану, особисту мужність і самовідданість, виявлені у ліквідації наслідків аварій на об’єктах енергетичної інфраструктури, сумлінне виконання професійного обов’язку нагороджені орденом “За заслуги” ІІІ ступеня:

ДОРОШЕНКО Леонід Васильович — водій Середино-Будської дільниці філії “Шосткинський район електричних мереж” акціонерного товариства “СУМИОБЛЕНЕРГО”.  

Орденом “За мужність” ІІІ ступеня відзначені:  

КРАВЦОВ Антон Сергійович — електромонтер Середино-Будської дільниці філії “Шосткинський район електричних мереж” акціонерного товариства “СУМИОБЛЕНЕРГО”.  

ЛІСОВЕНКО Роман Володимирович (посмертно) — електромонтер Сумської дільниці служби акціонерного товариства “СУМИОБЛЕНЕРГО”.

ПОХИЛЬКО Геннадій Миколайович (посмертно) — водій служби акціонерного товариства “СУМИОБЛЕНЕРГО”.

ШПАК Олександр Анатолійович (посмертно) — електромонтер Сумської дільниці служби акціонерного товариства “СУМИОБЛЕНЕРГО”.  

Антон Кравцов і Леонід Дорошенко були поранені під час проведення робіт. Вони потрапили мінометний обстріл м. Середина-Буда Шосткинського району Сумщини 2 вересня 2023 року.

Нагороджені посмертно Геннадій Похилько, Роман Лісовенко та Олександр Шпак загинули 19 травня під час виконання службового завдання неподалік кордону з росією. Авто з бригадою енергетиків рухалося польовою дорогою, коли російські військові атакували їх.

Пам’ятаємо колег! Шануємо пам’ять про них і співчуваємо рідним! Уклін і вічна світла пам’ять героям-енергетикам!, – підкреслюють у АТ “Сумиобленерго”.

Коментувати