Відео, Новини, Офіційно, Пам'ять

Президент Зеленський записав звернення з підвалу у селі Ягідне на Чернігівщині, де росіяни місяць утримували жителів села(+відео)

Він нагадав, які тортури та злочини Росія вчиняє щодо українців, та порівняв з подіями Другої світової війни й вчинками нацистської армії. «Якщо це не нацизм, то що? Всі на Землі знають історію й пам’ятають, як боротися з нацизмом. Коли людство об’єднується і протидіє Гітлеру, а не купує в нього нафту і не приходить на інавгурацію. Якщо Кремль походить на Третій Рейх у всьому, то й кінець має бути ідентичним – у новому Нюрнберзі. У місті Гаазі», – сказав Зеленський.

Світ проспав відродження нацизму – о 5-й ранку 24 лютого 2022 року. І сьогодні всі, хто пам’ятає Другу світову та дожив до наших днів, відчувають дежавю.Битва за Київ, бомбардування Харкова, Одеси, Дніпра, масові могили, депортація дітей, фільтраційні табори, колонії для полонених. Сторінки з підручників про Другу світову Росія повернула в заголовки світових ЗМІ, доводячи з кожним новим злочином: нацизм відродився. Тільки з новим маркуванням: «Сделано в России».

Зупинити це, як і в 1945-му, здатен тільки об’єднаний вільний світ. Об’єднаний в антипутінську коаліцію. Не словами, а діями здатний зупинити нацистів Москви, не дати новому злу поширитись на весь Європейський континент, а згодом і на весь світ. Довести відданість словам «Ніколи знову!», щоб «Ніколи знову!» знову було актуальним.

Коментувати