З нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища в обласному Представництві Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Сумській області відбулася робоча зустріч з питань екологічної безпеки на Сумщині.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447987507_871379615028658_7767515850825951024_n.jpg)
Основну увагу було приділено обговоренню стану довкілля в умовах бойових дій. Було вирішено систематизувати наявну інформацію та експертні думки для розробки плану першочергових заходів з покращення якості навколишнього природного середовища регіону після завершення війни.
По завершенню зустрічі Представник Уповноваженого ВРУ з прав людини у Сумській області Тетяна МИРОНЕНКО відзначила екологів подяками за багаторічне служіння справі охорони довкілля та з нагоди їх професійного свята.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/06/447971846_871379638361989_3225568590984648977_n.jpg)
Серед них були й представники Державної екологічної інспекції у Сумській області: заступник начальника відділу державного екологічного нагляду ( контролю) водних ресурсів Віталій ЛИТВИН та начальниця відділу організаційно-аналітичної діяльності, взаємодії з громадськістю та ЗМІ, документування та контролю Юлія ТЮРІНА.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.