Вчора, 11 квітня працівники міської рятувально-водолазної служби провели прибирання адміністративної частини території та зони відпочинку на озері Галенківське. Про це написала керівниця служби Ірина Міщенко (Ирина Мищенко)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/421387106_1100578031048026_5211341966742215474_n-1-1024x473.jpg)
Як зазначила пані Ірина, хоча і температурний режим ще досить не сприятливий для купання та відпочинку на березі річки, але вони зі своїми колегами прийняли рішення прибрати берегову зону.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434576766_1100578227714673_2211092906761287627_n-3-473x1024.jpg)
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/434588634_1100577504381412_7432273004758452174_n-2-684x1024.jpg)
Паралельно з прибиранням, фахівець рятувально-водолазної служби провела роз’яснувальну бесіду з підлітками, які відпочивали на березі озера, стосовно правил безпечного відпочинку на водоймі.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/04/433126798_1100578307714665_175105952277249715_n-2-473x1024.jpg)
Працівники рятувально-водолазної служби закликають містян не засмічувати єдине місце відпочинку нашого міста біля водойми і сподіваються на відповідальне ставлення до навколишнього середовища. Адже в їх обов’язки не входить прибирання берегової зони, рятувальники це роблять з власної ініціативи.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.