102, Події, Суспільство

Правоохоронці Шостки розшукали осіб, які викорчували сакури у сквері Кожедуба

Троє місцевих хлопців, яким вісім, одинадцять та тринадцять років, в такий спосіб розважилися. Невідомо скільки б ще постраждало цінних дерев, якби випадковий перехожий не зробив їм зауваження, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

Шостого квітня вранці перехожі стали свідками шокуючої картини. Невідомі у парку ім. Кожедуба викорчували, зламали та погнули дев’ять молодих дерев сакур. На місце події була викликана слідчо-оперативна група поліції. Правоохоронці задокументували цей факт і одразу розпочали пошуки вандалів.

Ми опитали кілька десятків громадян, які могли бути свідками цієї події, переглянули відео з камер відеонагляду встановлених неподалік вказаного парку, – розповідає Ігор Нагорний, начальник Шосткинського районного управління поліції.

– Невдовзі кропітка робота дала свій результат. Хлопців, які пошкодили зелені насадження, встановили.

Ними виявились троє місцевих неповнолітніх, яким вісім, одинадцять та тринадцять років. Того вечора вони поверталися додому через парк і один з них подав приклад іншим, зігнувши молоде деревце. Зупинив дітей тільки випадковий перехожий, який зробив їм зауваження. Ті після цього втекли.

Наразі з хлопцями та їх батьками спілкуються правоохоронці.

– У скоєному хлопці розкаюються. Батьки їх у шоці, від того, що накоїли їхні діти. Скоріш за все батькам доведеться сплатити штраф та відшкодувати завдані збитки, – повідомила Тетяна Меняйло, інспектор з комунікації Шосткинського районного управління поліції.

У поліції за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці закликають батьків неповнолітніх дітей провести з нащадками додаткові профілактичні бесіди щодо їх поведінки. Цікавтесь їх колом друзів і знайомих, вподобаннями та як вони проводять час за межами родини.

Коментувати