Дільничні офіцери відділення поліції №1 (м. Середино-Буда) Шосткинського районного управління поліції постійно перебувають на зв’язку з місцевими прифронтових населених пунктів, підтримують їх та доставляють гуманітарну допомогу.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-08_16-35-25.jpg)
Сьогодні як ніколи важливо не залишатися осторонь чужих проблем та прийти на допомогу тому, хто її потребує.
![](https://shostka-news.com/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-08_15-56-11-2.jpg)
На жаль, в умовах сьогодення мешканці прикордонних громад не завжди можуть себе забезпечити необхідними речами. Село Ромашкове знаходиться у безпосередній близькості з кордоном рф, та постійно піддається ворожим обстрілам. Тож, від організації «Humanity first Germany» поліцейські передали жителям п’яти кілометрової зони пакунки з продуктовими наборами та іншими речами, які знадобляться в побуті.
Коментувати
Щоб відправити коментар вам необхідно авторизуватись.